BUX 139185.47 -0,08 %
OTP 45330 0,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Durva razziát tartott a rendőrség a bulinegyedben

Tizenkét embert vettek őrizetbe drogfogyasztás miatt.

2018. május 13. vasárnap, 10:25

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az erzsébetvárosi nyomozók más hatóságokkal együtt szombat hajnalban a VII. kerületben, egy Akácfa utcai szórakozóhelyen tartottak akciót, mert információt kaptak arról, hogy ott kábítószert fogyasztanak, illetve terjesztenek. Az akcióban az erzsébetvárosi rendőrökön kívül részt vettek a BRFK V., VI. és VIII. kerületi Rendőrkapitányság, a BRFK Bűnügyi Bevetési Osztály, a BRFK Felderítő Főosztály nyomozói, valamint a Készenléti Rendőrség munkatársai is - írja a rendőrségi beszámoló a Police.hu-n.

A szórakozóhelyen a rendőrök házkutatást tartottak, amelyen kábítószerfogyasztáshoz kapcsolódó tárgyakat találtak és foglaltak le. A nyomozók a szórakozóhelyről 12 főt előállítottak a kerületi rendőrkapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki őket.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság VII. kerületi Rendőrkapitányság az előállított személyekkel szemben kábítószer birtoklása vétség miatt indított eljárást.

Szabó Dániel
Szabó Dániel

Ez is érdekelhet