BUX 139406.71 0,08 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Több órát kell állni a határon

Nagy a torlódás a röszkei autópálya-határátkelőhelyen, a kilépőoldalon többórás a várakozási idő - számolt be az MTI.

2018. május 10. csütörtök, 16:54

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Röszkénél a Magyarországról kifelé vezető oldalon a személyautóknak is két órát kell várakozniuk. Az M1 helyszínről bejelentkező tudósítója azt mondta: a torlódást az okozhatja, hogy Németországban munkaszüneti nap van és több vendégmunkás elindult haza.

Elmondása szerint az autópályán Röszkénél mintegy másfél kilométeres a kocsisor, amely folyamatosan nő. Ezért érdemes kerülni a röszkei közúti átkelőhely, Ásotthalom, Tiszasziget, Bácsalmás, Bácsszentgyörgy vagy Tompa felé.

Az osztrák határszakaszon a rendőrség Határinfó szolgáltatása szerint nincs 15 percet meghaladó várakozási idő. Nem úgy Záhonynál, ahol 1 órát is állhatnak a személyautók.

Szabó Dániel
Szabó Dániel

Ez is érdekelhet