BUX 139324.79 1,23 %
OTP 44820 1,91 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hazahívták Morvai Krisztinát - a Jobbik ellen kampányolt?

Visszahívta EP-képviselői tisztségéből Morvai Krisztinát a Jobbik elnöksége.

2018. április 11. szerda, 20:30

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Jobbik országos választmányának küldöttei tegnapi ülésükön egyhangúlag felszólították a párt országos vezetését, hogy hívja vissza európai parlamenti mandátumából Morvai Krisztinát, amelyet a Jobbik elnöksége a mai ülésén ellenszavazat nélkül meg is szavazott - közölte szerdán a Jobbik országos elnöksége.

Morvai Krisztina a Jobbik listájáról szerzett képviselői mandátumot az Európai Parlamentben. Régóta intenzív kampányt folytat az őt delegáló párt ellen éppen olyan hazugságokkal és rágalmakkal, amelyeket a Fidesz és propagandasajtója zúdított az elmúlt időszakban a Jobbikra. Jelentős segítséget nyújtott a választási csalásoktól sem visszariadó, diktatúrát építő Fidesz hatalomban tartásában, amely egy egykori jogvédőtől szégyen - írta közleményében a párt.

A kép forrása: MTI Fotó/Kallos Bea.

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet