BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Óriási tervet jelentett be Kósa Lajos Pécsett

A következő 30-50 évben Pécset a Kárpát-medence délnyugati részének urbanizációs központjává kell fejleszteni - mondta Kósa Lajos a megyei jogú városok fejlesztéséért felelős tárca nélküli miniszter.

2018. március 20. kedd, 15:17

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

76 milliárd forintot fordítanak a program forrásaiból az M60-as autópálya továbbépítésére Barcs felé és az M6-os sztráda meghosszabbítására Bólytól a horvát határig - idézi a minisztert az MTI. (Drágulás Debrecenben.)

A miniszter bejelentette, hogy a város egykori ipari és bányászati ingatlanjainak hasznosítására korábban jóváhagyott, csaknem 4,5 milliárd forintos összeget a helyi igényeknek is megfelelően a többi között közlekedés- és infrastruktúrafejlesztésre használhatja fel a megyeszékhely.

A kép forrása: Pixabay

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet