BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb kórházakat zártak le a látogatók elől

Az influenzajárvány miatt szerdától Csongrád megye minden fekvőbeteg ellátó intézetében látogatási tilalmat rendelt el a Csongrád Megyei Kormányhivatal Népegészségügyi és Élelmiszerlánc-biztonsági Főosztálya - közölte lapunkkal a hivatal.

2018. február 7. szerda, 10:06

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Közleményük szerint a tilalom visszavonásig érvényes a Szegedi Tudományegyetem Klinikai Központ, a Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ, a Deszki Mellkasi Betegségek Szakkórháza és a szentesi Dr. Bugyi István Kórház valamennyi osztályára.

Kedden már az influenzás megbetegedések megelőzése miatt részleges látogatási tilalmat rendeltek el a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház három intézményében. Korábban több budapesti létesítményt is lezártak.

Képünk forrása: Shutterstock

Szepesi Anita
Szepesi Anita

Ez is érdekelhet