BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Végre megkapják a a többletpénzt fogorvosok

Hamarosan megkapják a fogorvosok a hárommillió forint plusztámogatást, az erről szóló kormányhatározat és kormányrendelet megjelent a Magyar Közlönyben csütörtökön - adta hírül az Emberi Erőforrások Minisztériumának (Emmmi) egészségügyért felelős államtitkársága.

2017. december 28. csütörtök, 17:43

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Ahogy arról a kormány korábban döntött, a háziorvosok és a védőnők után a közfinanszírozott alapellátást végző fogorvosoknak is biztosít plusztámogatást, amelynek kerete 7,6 milliárd forint - közölte az államtitkárság.

Ez praxisonként 3 millió forintot jelent, amelyhez a jogosultak hamarosan hozzájutnak - olvasható a közleményben.

A kabinet célja az alapellátás megerősítése, hiszen csak erős alapellátásra épülhet jól működő egészségügyi rendszer.

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet