BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A fideszes politikus is elteszi az EU-pénzt

Bánki Erik, a gazdasági bizottság elnöke szerint nincs baj azzal, ha a Fidesz által támadott EU-tól kap támogatást - írta a hirtv.hu.

2017. december 11. hétfő, 07:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Aktívan részt vett a Brüsszel elleni kampányban a fideszes Bánki Erik, de az uniós támogatást elfogadja. A Magyar Nemzet a pályázati portál adataira hivatkozva írta meg, hogy a parlament gazdasági bizottságának fideszes elnöke még nyáron nyert el csaknem 15 millió forintot az EU vidékfejlesztési programjából - olvasható a hirtv.hu-n.

A kormánypárti képviselő a lapnak azt mondta, nem tartja összeférhetetlennek, hogy uniós pénzt nyert, míg a kormány Brüsszellel szemben politizál. (Bőven jut agrártámogatás a fideszes feleségeknek.)

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet