Az ukrán oldalon a szakemberek helyreállították az áramellátást, a határátkelőhely 12 órától fennakadás nélkül üzemel, várakozás nem alakult ki.
Megindult a forgalom a Lónya és Harangláb közötti magyar-ukrán határátkelőhelyen, ahol korábban áramellátási problémák miatt szünetelt az utazók átléptetése - írja az MTI.
2017. november 5. vasárnap, 13:14

Az ukrán oldalon a szakemberek helyreállították az áramellátást, a határátkelőhely 12 órától fennakadás nélkül üzemel, várakozás nem alakult ki.