BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Tűzoltó utcai gyerekklinikán sincs fűtés

Jéghidegek a radiátorok a Semmelweis Egyetem Tűzoltó utcai Gyerekklinikáján is - számolt be az RTL KLub Híradója.

2017. szeptember 27. szerda, 09:07

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A napokban derült ki, hogy a János Kórházban nincs fűtés, mert elromlott a kazán, bár az Állami Egészségügyi Ellátó Központ szerint csak karbantartás van folyamatban és nincs is hideg.

Az RTL Klub Híradója most arról adott hírt, hogy a Semmelweis Egyetem Tűzoltó utcai Gyerekklinikáján is hidegek még a radiátorok, többen kabátban ülnek a folyosón.

A klinikán a tévé stábja azt tapasztalta, hogy valóban felújítási munkák folynak, az ott dolgozók szerint azonban ez tavasz óta tart, és még akár egy hónapig is eltarthat, mire a fűtési rendszer elkészül.

A Semmelweis Egyetem azt közölte a csatornával, hogy a teljes fűtési rendszert érintő energetikai felújítás van folyamatban, ezért három osztályt is átköltöztettek egy másik épületbe, illetve alternatív módszerekkel biztosítják a meleget, mint olajradiátorok, valamint a klíma fűtési funkciója - derül ki a hvg.hu összefoglalójából.

(Képünk illusztráció.)

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet