BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Autópályát zártak le baleset miatt

Baleset miatt lezárták az M43-as autópálya országhatár felé vezető oldalát Szegednél péntek reggel - tájékoztatta Huber Krisztián, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t

2017. augusztus 25. péntek, 07:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az M43-as autópálya 10-es kilométerszelvényénél két személygépkocsi ütközött, és a balesetben többen megsérültek. A rendőrség a helyszínelés és a műszaki mentés idejére teljes szélességében lezárta a sztráda Makó felé vezető oldalát.

A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a karambol során - az első információk alapján - hatan sérültek meg, egy ember beszorult a roncsba, kiszabadításán feszítővágóval dolgoznak a tűzoltók.

Képünk illusztráció

Dzindzisz Sztefan
Dzindzisz Sztefan

Ez is érdekelhet