BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Egy év múlva indulhat az új országos kereskedelmi rádió

A jövő év közepén újra szólhat egy országos kereskedelmi rádió a Danubius, majd a Class FM egykori frekvenciáján. A pályáztatás szeptemberben indul, nem sok előnyt élveznek azok a cégek, amelyek gyakorlottak a rádiózásban.

2017. augusztus 24. csütörtök, 09:34

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Leghamarabb a jövő év közepén szólalhat meg újra elsősorban az egykori Class FM (a Danubius Rádiótól örökölt) frekvenciáján egy új országos kereskedelmi rádióadó - írja a Világgazdaság. Az ezzel kapcsolatos pályázat szeptember elején jelenhet meg, ám a pályáztatás több fordulója miatt idő kell ahhoz, hogy elindulhasson az adás.

A jelentkezők 36 pontot kaphatnak a műsortervre - ebből akkor szerezhetik meg a legtöbbet, ha tájékoztató műsorszámok sugárzását is vállalják. Ugyanakkor csak két pontot kap a pályázó akkor, ha 2010 októbere után legalább két évig folyamatosan üzemeltetett Magyarországon fogható rádióadót.

Komócsin Sándor
Komócsin Sándor

Ez is érdekelhet