BUX 139722.19 0,63 %
OTP 45900 1,32 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új dizájnerdrog miatt nyomoz a rendőrség

Új pszichoaktív anyag miatt indított nyomozást a rendőrség a fővárosban - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) vasárnap délután az MTI megkeresésére.

2017. augusztus 20. vasárnap, 18:27

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Azt írták: a nyomozást azt követően rendelték el, hogy az Országos Mentőszolgálat jelezte, több, zavartan viselkedő embert vittek kórházba.

A 24.hu úgy tudja, azokat, akik rosszul lettek, a Stadionok környékéről vitték el a mentők, onnan, ahol korábban egy életjelet nem mutató, földön fekvő embert is talált a járőr.  A férfi életét a mentők sem tudták megmenteni. A halálesettel összefüggésben idegenkezűség gyanúja nem merült fel, a haláleset körülményeit a rendőrség közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja.

Valószínű, hogy az érintettek dizájnerdrogot fogyaszthattak.

Képünk illusztráció.

Szepesi Anita
Szepesi Anita

Ez is érdekelhet