BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újra torlódik a forgalom Röszkénél

Erős a forgalom a röszkei autópálya-határátkelőhely kilépő oldalán - tájékoztatta Szabó Szilvia, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője csütörtökön az MTI-t.

2017. július 27. csütörtök, 11:05

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A röszkei autópálya-határátkelőhely kilépő oldalán 2 órát kell várakozniuk a személyautóval utazóknak, ezért Szerbia felé célszerű másik határátkelőt választani. (A napokban többször is volt dugó az átkelőnél.)

A magyar és szerb állampolgárok használhatják az ásotthalmi, a tiszaszigeti, a bácsalmási és a röszkei közúti határátkelőhelyet. Ezek naponta 7 és 19 óra között tartanak nyitva. Emellett a hercegszántói és tompai átkelő folyamatosan igénybe vehető - tudatta a százados.

A határátkelőhelyek nyitva tartásáról és az ott várható várakozási időkről a www.police.hu oldal határinfó rovatában, valamint a Rendőrségi Útinformációs Rendszer (Rutin) mobilapplikáció segítségével tájékozódhatnak az utazók.

Dzindzisz Sztefan
Dzindzisz Sztefan

Ez is érdekelhet