BUX 139051.82 -0,18 %
OTP 45320 0,04 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szeméthegyek lángolnak Szeged közelében

Szemét gyulladt meg a Csongrád megyei Felgyő külterületén a regionális hulladékkezelő központban vasárnap - idézi az MTI, az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a honlapját.

2017. július 16. vasárnap, 14:55

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Mintegy 2500 négyzetméteren ég a hat méter magasra összehordott kommunális hulladék a telepen.

A helyszínre nagy erőkkel riasztották a csongrádi, a kisteleki, a kiskunfélegyházi, a szentesi és a kunszentmártoni hivatásos tűzoltókat. Az egységek megkezdték az oltást - áll a közleményben.

(képünk illusztráció)

K. Gergely Kiss
K. Gergely Kiss

Ez is érdekelhet