BUX 138772.16 -0,06 %
OTP 45290 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nagy a sor a röszkei határátkelőhelyen

Torlódás alakult ki a Röszke Autópálya-határátkelőhely kilépő oldalán. A rendőrök a forgalmat szakaszosan Tompa felé terelik - adta hírül a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság.

2017. július 16. vasárnap, 11:30

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A dinamikusan megnövekedett forgalom miatt jelentős a torlódás a röszkei autópálya-határátkelőhely kilépő oldalán. A várakozási idő csökkentése érdekében a rendőrök 2017. július 16-án a szükséges ideig, szakaszosan a Bács-Kiskun megyei Tompa felé terelik a forgalmat - olvasható a police-hu-n.

A magyar és szerb állampolgárok használhatják az Ásotthalom, a Tiszasziget, a Röszke közúti, illetve a Bácsalmás közúti határátkelőhelyet. Ezek naponta 7 és 19 óra között tartanak nyitva. Emellett bárki számára elérhető a nap 24 órájában a hercegszántói és a tompai átkelő.

A rendőrség kéri a Szerbia felé tartókat, hogy folyamatosan tájékozódjanak a várakozási időkről. A határátkelőhelyek nyitva tartásáról és az ott várható várakozási időkről a www.police.hu oldal Határinfo rovatában, valamint a Rendőrségi Útinformációs Rendszer (Rutin) mobil applikáció segítségével tájékozódhatnak az utazók.

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet