BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Sávlezárás lesz a Szentendrei úton

A Szentendrei út alatt húzódó, nagyátmérőjű főnyomócső javítása miatt jelentősen korlátozzák a hétvégén a Szentendrei út városból kifelé vezető oldalán a forgalmat - közölte a Fővárosi Vízművek pénteken az MTI-vel.

2017. március 3. péntek, 16:19

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Fővárosi Vízművek szakemberei a Záhony utca előtt javítják a gellérthegyi Gruber József medencét töltő, 1200 milliméter átmérőjű vezetéket. Emiatt a Szentendrei út városból kifelé vezető oldalán péntek 19 órától várhatóan hétfő kora délutánig a belső három sávot lezárják a forgalom elől, csak a jobb szélső sáv lesz járható.

A vízművek azt javasolja az autósoknak, hogy a várható torlódás, megnövekedett menetidő miatt a hétvégén és hétfőn délelőtt kerüljék el a Szentendrei út érintett szakaszát.

Képünk illusztráció.

Szepesi Anita
Szepesi Anita

Ez is érdekelhet