BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Baleset miatt lezárták az M1-es autópályát Bicskénél

Az M1-es autópálya Budapest felé vezető oldalán Bicskénél összeütközött két tehergépkocsi pénteken, a pályát teljes szélességében lezárták, a forgalmat az 1-es útra terelik - tájékoztatta a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószolgálata az MTI-t.

2017. február 3. péntek, 10:01

Papp Zsolt
Papp Zsolt

Ez is érdekelhet