BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Most jó lenni katonának

Tovább nőnek a honvédségi dolgozók juttatásai, januártól pedig ismét 5 százalékkal emelkednek a honvédségi illetmények.

2016. december 2. péntek, 14:20

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Tovább emelkednek a honvédségi állomány juttatásai. A honvédségi dolgozók jövő évi béren kívüli juttatásairól szóló megállapodást pénteken írta alá Simicskó István miniszter, Czövek János, a Honvédszakszervezet elnöke, Varga István, a Honvédségi Dolgozók Szakszervezetének vezetője és Hazuga Károly, a Bajtársi Egyesületek Országos Szövetségének elnöke.

Az érdekképviseleti vezetők szerint a hosszú, mintegy fél éven át tartó tárgyalássorozat eredményeként megszületett megállapodás valós emelést jelent.

A honvédelmi miniszter azt is bejelentette, hogy még karácsony előtt a teljes honvédségi állománynak egységesen nettó 42 ezer forintnyi utalványt adnak. Simicskó István felidézte továbbá, hogy a már megkezdett emelést folytatva januártól ismét 5 százalékkal emelkednek a honvédségi illetmények.

Inforádió
Inforádió
MTI
MTI

Ez is érdekelhet