Reggel a biztosítóberendezés meghibásodása miatt nem járt a metró az Örs vezér tere és a Deák Ferenc tér között, a kimaradó szakaszon pótlóbuszok szállították az utasokat.
Ismét teljes vonalon jár a 2-es metró - közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) a Facebook-oldalán pénteken.
2016. december 2. péntek, 08:38

Reggel a biztosítóberendezés meghibásodása miatt nem járt a metró az Örs vezér tere és a Deák Ferenc tér között, a kimaradó szakaszon pótlóbuszok szállították az utasokat.