BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lebuktak a NAV-ellenőrök

Hivatali vesztegetéssel gyanúsítják a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pécsi régiós igazgatóságának két dolgozóját - írta szerda délután a Pécsi Újság.hu.

2016. október 19. szerda, 19:50

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság azt közölte, hogy a megyei főkapitányság gazdaságvédelmi osztálya egy férfival és egy nővel szemben hivatali vesztegetés elfogadása, míg egy másik férfival szemben hivatali vesztegetés elkövetése miatt indított büntetőeljárást. További részleteket a rendőrség a nyomozás érdekeire való tekintettel nem kívánt közölni.

A Pécsi Újság.hu információja szerint kedden az adóhivatal egyik pécsi egységében a rendőrök őrizetbe vették, majd kihallgatták az ellenőrzési főosztály két munkatársát. Mindketten szabadlábon védekezhetnek.

A hírportál úgy tudja, hogy előny biztosításáért pénzt fogadtak el a dolgozók. Kutas Tamás, a Baranya Megyei Főügyészség szóvivője a lapnak megerősítette, hogy valóban indult büntetőeljárás \"egy ilyen ügyben\".

Economx
Economx

Ez is érdekelhet