BUX 139467.63 0,44 %
OTP 45690 0,86 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Meghibásodás volt a paksi atomerőműben

Tegnap éjjel egy rövid időre leterhelték a paksi atomerőmű kettes blokkját.

2016. szeptember 14. szerda, 19:01

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Ugyanis meghibásodásra akadtak egy segédrendszer segítségével: egy úgynevezett tömörtelenségre - írta a 444.hu az Országos Atomenergia Hivatal közlése alapján.

A hivatal szerint ez nem érte el a biztonsági beavatkozás szintjét, ám inkább úgy döntött az atomerőmű vezetése, hogy elhárítják a hibát. Ez meg is történt, azóta már vissza is állították az eredeti terheltségi szintet - írta az OAH.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet