BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lezárják a Hősök tere környékét a jövő héten

Jövő héten több szakaszban már szerdától lezárják a Hősök tere környékét a hétvégi Nemzeti Vágta miatt - közölték a szervezők szombaton.

2016. szeptember 10. szombat, 16:50

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Szerdától a Hősök terét, illetve az 56-osok terét kezdik el lezárni több ütemben a Műcsarnok melletti parkolótól egészen a Városligeti fasorig, szerdától a gyalogosok már nem mehetnek a térre, és az autóforgalmat is kizárják.

A rendezvény miatti útlezárások péntektől érintik az Andrássy utat a Bajza utca és a Hősök tere között. Péntek, szombat, vasárnapra lezárják az autós forgalom elől a Városligeti körút és az Olof Palme sétány közötti területet, a Dózsa György utat pedig a Lendvay utca és a Városligeti fasor között.

Az utakat a bontási munkák befejeztével szakaszosan nyitják meg a forgalom előtt.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet