BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tóbiás: Balog Zoltán miniszternek mennie kell

Az MSZP elnök-frakcióvezetője szerint Balog Zoltán emberierőforrás-miniszternek \"mennie kell\", mert a Fidesz oktatási reformja megbukott, az egészségügy pedig összeomlott.

2016. január 29. péntek, 13:48

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Tóbiás József pénteken Budapesten, sajtótájékoztatón azt mondta, az oktatási reformot \"nem túltolták, hanem eltolták\", az oktatási rendszerben nem korrekcióra, hanem új alapok lefektetésére van szükség.

Hozzátette: a Fidesz menekül a társadalom elől, álmegoldásokat kínál, a saját maga embereivel egyeztetne a problémákról és nem azokat kérdezi meg, akik tiltakoznak.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet