BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Budapesti parkolás: itt a jó hír az autósoknak

Szeptember 30-ig meghosszabbították a belső-óbudai parkolási rendszer tesztidőszakát.

2015. augusztus 31. hétfő, 13:26

Fotó: Dömötör Csaba / Marton Szilvia
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az belső-óbudai fizetőparkolási rendszer éles üzemének elindítását eredetileg szeptember elsejére tervezte Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata.

A beszámolók szerint az egyhónapos tesztidőszak műszaki szempontból sikeres volt, a rendszer működőképes. Ugyanakkor, annak ellenére, hogy korábban hónapokon keresztül, több helyszínen lehetőség volt a parkolási kedvezmények igénybevételéhez szükséges regisztrációra, sokan ezt mégis az utolsó pillanatra halasztották. Augusztus második felében megsokszorozódott az ügyfélszolgálathoz beérkező regisztrációk és kérelmek száma. A feldolgozáshoz és rögzítéshez szükséges idő miatt ezen ügyfelek nem tudták volna szeptember elsejéről igénybe venni a parkolási kedvezményüket - olvasható a helyhatóság honlapján.

A rendszer éles üzemének beindítása 2015. október 1-jén lesz.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet