BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új elnök a Menedzserszövetség élén

A Menedzserek Országos Szövetségének (MOSZ) közgyűlése egyhangúlag Szirmák Botondot, a Provident Pénzügyi Zrt. vezérigazgatóját választotta meg a szövetség új elnökévé.

2015. május 22. péntek, 14:32

Fotó: Dömötör Csaba / Katona Vanda
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A két évvel ezelőtt az Év menedzsere díjat is elnyerő vállalatvezető a MOSZ alapszabálya értelmében a következő 3 évre kapott bizalmat a szakmai-érdekképviseleti szervezet vezetésére.

Szirmák Botond 13 éve dolgozik a Providentnél, 2008 óta irányítja a pénzügyi céget, aktívan részt vesz a Brit Kereskedelmi Kamara és az Amerikai Kereskedelmi Kamara munkájában és szorosan együttműködik Pénzügyi Vállalkozások Országos Egyesületével is.

A korábbi elnök, Szabó György - aki korábban a Sanoma Media Budapest Zrt. vezérigazgatója volt - a továbbiakban az etikai bizottság elnöke.

A MOSZ közgyűlés döntése nyomán a szervezet elnökségébe bekerült Baracskai Ferenc, Bartók János, Békefi Veronika, Boros Péter, Jelinek Gábor, Katus István, Kővágó-Laky Andrea, Nyerges János, Pozvai Zsolt, Szécsi Gabriella, Tálos Péter és Zentai Gábor.

A felügyelőbizottság elnökének Salamon Károlyt az MKB Általános Biztosító Zrt. elnök-vezérigazgatóját, tagjainak Borosné Szűts Ildikót és Károlyi Lászlót, az etikai bizottság elnökének Szabó Györgyöt, tagjainak Hornyák Gábort, Szivi Lászlót és Tarnai Dezsőt választották.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet