BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lezárták az M3-ast

Többen megsérültek, amikor hat jármű összeütközött az M3-as autópályán Gödöllő térségében péntek délután. A sztráda Miskolc felé vezető oldalát lezárták - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.(Képünk illusztráció)

2015. április 3. péntek, 18:36

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Beluzsárné Belicza Andrea tájékoztatása szerint az M3-as 27-es kilométerénél történt balesetben legalább ketten megsérültek, állapotukról a rendőrségnek nincs bővebb információja.

A helyszínelés idejére a sztráda Miskolc felé vezető érintett szakaszát teljes szélességében lezárták, a forgalmat Gödöllőn keresztül a 3-as főútra terelik. A járművek a bagi felhajtón térhetnek vissza az M3-asra. Zalavári Borbála, a mentők ügyeletese egyelőre annyit mondott, hogy a karambol helyszínéről három embert vittek kórházba, az első jelentések szerint könnyebbb sérülésekkel.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet