BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tűz volt egy budaörsi bunkerban, egy ember megsérült

Súlyos égési sérülést szenvedett egy hajléktalan egy kigyulladt budaörsi bunkerban csütörtökön.

2014. december 25. csütörtök, 16:46

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Csámpai Attila, a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI-nek elmondta: valószínűleg valamilyen éghető anyagot, illetve ruhafélét halmozhattak fel a Szabadság utcai betonbunkerban, az kapott lángra ismeretlen körülmények között.

A bunkerből a törökbálinti tűzoltók hozták ki a megégett férfit, majd átadták őt a mentőknek - mondta a szóvivő.

Az Országos Mentőszolgálat ügyeletének tájékoztatása szerint a súlyos égési sérüléseket szenvedett férfit kórházba vitték.

Inforádió
Inforádió

Ez is érdekelhet