BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Orbán ismét külföldre megy

Hivatalos látogatást tesz jövő héten Dél-Koreában Orbán Viktor kormányfő - tájékoztatta Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője szombaton az MTI-t.

2014. november 22. szombat, 13:28

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A miniszterelnök által vezetett politikai-üzleti delegáció csütörtöktől szombatig folytat majd tárgyalásokat a Koreai Köztársaságban - közölte.

Orbán Viktor találkozik majd mások mellett Pak Gun Hje dél-koreai elnökkel, előadást tart egy szöuli egyetemen, és beszédet mond a dél-koreai-magyar üzleti fórumon - tudatta a sajtóiroda vezetője.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet