BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új vezetők a Diákhitel Központnál

Új igazgatósági és felügyelőbizottsági tagokat neveztek ki október 20-ei hatállyal a Diákhitel Központnál - közölte a társaság.

2014. október 21. kedd, 13:49

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

<banner>A Diákhitel Központ Zrt. felett tulajdonosi jogokat gyakorló MFB Magyar Fejlesztési Bank Zrt. alapítói határozat alapján:

  • Visszahívták Nagy Csabát és Rádly Évát a felügyelőbizottság elnöki és felügyelőbizottság tagi tisztségéből, és igazgatósági taggá nevezte ki őket.
  • A Diákhitel Központ új igazgatósági elnöke Nagy Csaba lett, és igazgatósági tagságot kapott Gyutai Csaba és Vig Attila is.
  • Határozatlan időtartamra Polacsek Csabát választották a Diákhitel Központ Zrt. felügyelőbizottsága tagjának és elnökének.
  • Jobbágy Dénes felügyelőbizottsági tagi kinevezésének időtartamát határozatlanra módosították; és Pősze Lajost is beválasztották a felügyelőbizottságba.
portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet