BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Négy autó ütközött az M1-es autópályán, teljes útzár

Négy személygépkocsi összeütközött az M1-es autópálya Budapest felé vezető szakaszának 30-as kilométerénél, emiatt teljesen lezárták az utat - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság kedden az MTI-vel.

2014. augusztus 12. kedd, 19:10

Fotó: Dömötör Csaba / Katona Vanda
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tájékoztatásuk szerint egy ember megsérült. A forgalmat a bicskei lehajtónál leterelik, visszatérni a zsámbéki felhajtónál lehet.

Farkas-Bozsik Gábor, a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta, hogy a járművek a két haladósávot foglalják el.

A baleset néhány száz méterre történt egy korábbi ütközéstől, ott a korábbitól eltérő tájékoztatás szerint hét jármű - két kamion, egy kisteherautó és négy személygépkocsi - ütközött össze. Két könnyű sérültet kórházba vittek - közölte a katasztrófavédelmi szóvivő.

Inforádió
Inforádió

Ez is érdekelhet