BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Cafeteria: fontos határidő jár le májusban

A 2013-ban feltöltött SZÉP-kártya összegekből 3,5 milliárd forint vár felhasználásra, erre május 31-éig van mód - hívta fel a figyelmet a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége közleményében.

2014. április 14. hétfő, 16:57

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Még 3,5 milliárd forint vár elköltésre a SZÉP-kártyákon. A szervezet azt javasolja a kártyatulajdonosoknak, hogy a kártyájukon levő maradványösszegeket a következő hetekben, lejártuk előtt - akár a következő két hosszú hétvégén - használják fel a szállodákban. Vagy későbbi nyaralásukra foglaljanak szobát a fenti határidő betartásával.

A kártyákat kibocsátó bankok elektronikus SZÉP-kártya felületükön, vagy telefonos ügyfélszolgálatukon állnak rendelkezésre további információkkal. Részletes információk a szövetség honlapján, www.hah.hu oldalon olvashatóak.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet