BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Martonyi János távozik

Megerősítette az InfoRádió kérdésére Martonyi János külügyminiszter, hogy a mostani kormányzati ciklus végén távozik a külügyi tárca éléről.

2014. április 8. kedd, 17:55

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Nem kíván szerepet vállalni az új kormányban a külügyminiszter. Martonyi János az InfoRádiónak megerősítette: a jelenlegi kabinet mandátumának lejárta után nem irányítja tovább a tárcát.

A magyar diplomácia irányítója emlékeztetett arra, hogy ezt már korábban eldöntötte, és megtiszteltetésnek tartja hogy nyolc évig vezethette a külügyminisztériumot. Szólt arról is, hogy a következő négy évben a tárca továbbra is kiemelt feladatának tekinti a közép-európai együttműködés erősítését, valamint az uniós bővítés folytatását.

Inforádió
Inforádió

Ez is érdekelhet