BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Per lesz a "Magyarország jobban teljesít"-ből

Jogi lépéséket tesznek a baloldali összefogás pártjai, mert álláspontjuk szerint törvénysértő módon, ingyenesen engedte át a kormány a Fidesznek a Magyarország jobban teljesít szlogent - jelentette be Szigetvári Viktor, az Együtt-PM szövetség társelnöke Molnár Csabával, a Demokratikus Koalíció ügyvezető alelnökével és Veres Gáborral, az MSZP szóvivőjével közösen pénteken Budapesten.

2014. február 7. péntek, 11:56

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Molnár Csaba a sajtótájékoztatón elmondta, hogy a szlogen a kormány tulajdonát képezi, védjegyoltalom alatt áll, azt ingyenesen átengedni egy pártnak a kampányfinanszírozási szabályok súlyos megsértését jelenti és felveti a hűtlen kezelés gyanúját. Hozzátette: az ügy miatt feljelentést tesznek és kezdeményezik az Állami Számvevőszék vizsgálatát arról, hogy történt-e törvénysértés.

Veres Gábor azt mondta, ha a kormány úgy gondolja, hogy ingyenesen átadható ez a szlogen, akkor az összefogás pártjai is szeretnék elkérni.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet