BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

800 millióért tudtuk meg, hogy Magyarország jobban teljesít

A kormány elárulta, hogy mennyibe került a tavalyi Magyarország jobban teljesít reklámkampány. A kormány a televízióban, rádióban, közterületen, sajtóban és online felületeken zajló kampányért majdnem 800 millió forintot fizetett ki.

2014. január 2. csütörtök, 13:21

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Dúró Dóra jobbikos képviselő írásbeli kérdésére a kormány elárulta, hogy mennyit költött a Magyarország jobban teljesít kampányra - írja az Origó.

Navracsics Tibor közigazgatási és igazságügyi miniszter válasza szerint a kampány teljes költségvetése (beleértve a médiafelületek vásárlását és a kreatívok legyártását) nettó 623 841 008 forint plusz áfa volt. Ez tehát bruttó 792 278 080 forintot, vagyis majdnem 800 millió forintot jelent.

A kampány 2013. március 25-től november 10-ig tartott, és a televízióban, rádióban, közterületen, sajtóban és online felületeken zajlott. A jobbikos képviselő kérdésére a miniszter elárulta, hogy a felületek darabára átlagosan nettó 64 892 forint plusz áfa volt, és összesen 8830 \"felületet\" vásároltak meg.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet