BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tájékoztató kampány indul a pénzügyi rezsicsökkentésről

Tájékoztató kampányt indít a kabinet a pénzügyi rezsicsökkentésről, többek között a havi kétszeri ingyenes készpénzfelvételről.

2013. november 27. szerda, 11:58

Fotó: Napi Gazdaság / Földi D. Attila
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A szerdai kormányülés napirend előtt meghozott döntését Giró-Szász András ismertette az MTI-vel. A kormányszóvivő úgy fogalmazott, \"az emberek megfelelő tájékoztatása érdekében\" indítanak kampányt, amelynek részleteiről később adnak bővebb információt. A parlament november 11-ei döntése értelmében jövő februártól minden banknak biztosítania kell, hogy ügyfelei havonta legalább kétszer ingyen vehessenek fel készpénzt, összesen százötvenezer forintot az automatákból. Giró-Szász András közölte továbbá, hogy a szerdai kormányülésen - szintén napirend előtt - foglalkoztak a téli időjárásra felkészüléssel is.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet