BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kampányba kezd a kormány - minden háztartásba bekopogtatnak

Tájékoztatási akciósorozatot indít a kormány – jelentette be Gíró-Szász András kormányszóvivő hétfőn a parlamentben. Az elmúlt két és fél évben átalakult az ország, Magyarország jobban teljesít – idézte a kormányszóvivő a kampány szlogenjét.

2013. február 25. hétfő, 14:26

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Egy tájékoztatási sorozatot indít a kormány, hogy tudatosítsa az országban, hogy mit ért el a kormány. Az első ütem négy hétig tart: minden magyar háztartásba propagandakiadványokat juttat el, online, óriásplakát és újságkampányba is kezdenek. Az akciók költségeiről a kormányszóvivő nem akart nyilatkozni.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet