BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb kinevezés az NGM-nél

A Nemzetgazdasági Minisztérium külgazdaságért felelős helyettes államtitkári posztját tölti be Kozma György István 2013. január 1-jétől - közölte a tárca pénteken az MTI megkeresésére.

2012. december 21. péntek, 16:09

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az új helyettes államtitkár kinevezéséről szóló határozat csütörtökön jelent meg a Magyar Közlönyben. Az új vezetőt a nemzetgazdasági miniszter javaslatára a tárca gazdaságszabályozásért felelős államtitkárságának külgazdaságért felelős helyettes államtitkárává nevezte ki a miniszterelnök.

A január 1-jétől hivatalba lépő vezető elődje, Hidvéghi Balázs november 1-jével távozott a Nemzetgazdasági Minisztériumból. (Pénteken Matolcsy Doubravszky Györgyöt nevezte ki a pénzügyi jogok biztosának.)

MTI
MTI

Ez is érdekelhet