BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Helyettes államtitkár távozik az NFM-től

Távozik a Nemzeti Fejlesztési Minisztériumtól (NFM) az energetikáért felelős helyettes államtitkár. Holoda Attila december 1-jei hatállyal nyújtotta be lemondását - közölte a tárca az MTI érdeklődésére csütörtökön.

2012. november 29. csütörtök, 17:29

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az NFM tájékoztatása szerint a helyettes államtitkár utódlásáról a későbbiekben születik döntés. Holoda Attilát az idén augusztus 21-i hatállyal nevezte ki a miniszterelnök energetikáért felelős helyettes államtitkárrá. A szakember a Moltól érkezett a minisztériumba; a cégcsoportnál eurázsiai kutatás-termelési igazgatóként tevékenykedett.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet