Orbán Viktor péntek reggel az MR1-Kossuth Rádió 180 perc című műsorában arra a felvetésre, hogy a jegybanktörvény-módosítás pénteki megszavazása után \"pár percen belül lehet időpontot kérni a valutaalaptól\", azt felelte: \"nem kell kérni időpontot, jönnek ők (...), bármikor beeshetnek mostantól\".
Hangsúlyozta, szerinte az IMF-hitel értelme a pozíciójavítás, nem pedig a túlélés.
