BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Cafeteria 2012: egyre bosszantóbb a bankok civódása

Már 250 ezer SZÉP kártyával rendelkeznek a munkavállalók; ám a SZÉP-kártya használói számára egyre bosszantóbb, hogy a kibocsátó bankok nehezen állapodnak meg egymással a kölcsönös elfogadásról - írja a Világgazdaság.

2012. március 1. csütörtök, 09:02

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az utóbbi két hétben megduplázódott a SZÉP kártyával rendelkező munkavállalók száma, így már 250 ezren használhatják az új cafetéria eszközt - írja a Világgazdaság szerdai száma. A Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) arról tájékoztatta a lapot, hogy a február 27-i állapot szerint a kibocsátó bankok már több mint 9 ezer munkáltatóval, összesen 11 ezernél is több elfogadóhellyel kötöttek szerződést. Ugyanakkor a SZÉP-kártya használói számára egyre bosszantóbb, hogy a kibocsátó bankok (OTP, MKB,K&H) nehezen állapodnak meg egymással a kölcsönös elfogadásról, noha ez kötelező lenne.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet