BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tárca nélküli miniszterként folytatja Fellegi

A kormányban marad, de a minisztériuma éléről távozik Fellegi Tamás. A Nefmi új vezetőjéről a napokban döntenek.

2011. december 12. hétfő, 12:42

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tárca nélküli miniszterként fogja irányítani Fellegi Tamás a Nemzetközi Valutaalappal (IMF) folyó tárgyalásokat, valamint \"az országgal szembeni pénzügyi támadások visszaverése érdekében szükséges intézkedésekre\" is javaslatokat tesz majd - jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn a Fidesz-KDNP frakcióüléséről távozóban újságíróknak nyilatkozva.

Fellegi Tamás múlt héten mondott le fejlesztési miniszteri posztjáról.

A kormányfő azt mondta, azt a következő napokban döntik el, ki lesz a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium új vezetője.
Orbán Viktor december 15-ével javasolja Fellegi Tamás kinevezését tárca nélküli miniszterré.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet