BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Drágább a téli gumi

Drágább lesz az idén a téli gumi: elsősorban a váratlanul élénk magyarországi kereslet az oka annak, hogy az abroncs most, a szezon kezdetén többe kerül, mint tavaly.

2010. október 29. péntek, 07:57

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Drágább lesz az idén a téli gumi: elsősorban a váratlanul élénk magyarországi kereslet az oka annak, hogy az abroncs most, a szezon kezdetén többe kerül, mint tavaly - írta a Magyar Nemzet. Urbán Péter, a Bridgestone Magyarország cégvezetője a lapnak nyilatkozva azt mondta: a pillanatnyi hazai kereslet jócskán felülmúlja az előzetes várakozásokat.

A nagyobb kereslet miatt időleges hiány is kialakulhat itt-ott az országban, ez alkalmat ad a kereskedőknek, hogy valamelyest bátrabban árazzanak - olvasható a lapban. A magasabb árak láttán azonban nem érdemes elhalasztani a vásárlást a szakember szerint, mert a nemzetközi hatások miatt jövőre várhatóan még drágább lesz ez a termék.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet