A vendégek menekültek, ahonnan tudtak, de a tóparton (és a Bakonyban) arra is volt példa, hogy az árvíz miatt nem lehetett sehová se menni.
További részletek a mai Napi Gazdaságban és itt olvashatók.
Míg tavaly május közepén az előszezon egyik legjobb hétvégéjét zárták a balatoni vendéglátók, most évtizedekre visszatekintve a legrosszabbat hagyták maguk után.
2010. május 18. kedd, 05:00

A vendégek menekültek, ahonnan tudtak, de a tóparton (és a Bakonyban) arra is volt példa, hogy az árvíz miatt nem lehetett sehová se menni.
További részletek a mai Napi Gazdaságban és itt olvashatók.