A jelenlegi konfliktusos helyzet fenntartása sem a két cégnek, sem a két kormánynak nem érdeke - tette hozzá. A lex-Mol a magyar olajcéget nemzetgazdasági szempontból stratégiai céggé nyilvánította, ha szükséges, akkor ezt más cégekre is kiterjesztheti az új parlament - mondta Orbán.
