Azt, hogy esetleg túl lehetünk a nehezén, a legfrissebb statisztikai adatok is alátámaszthatják. Áprilisban a munkaügyi központoknál, már „csak” 3,9 ezer fős csoportos létszámleépítést jeleztek a munkáltatók, ami a legjobb adat az elmúlt év decembere óta.
További részletek a mai Napi Gazadságban!
