BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Még lélegeznek az OTP-vevők

A nyitáskori több mint 250 pontos eséséből 200-at hamar ledolgozott a BUX, azonban nagy a csapkodás a piacon.

2009. május 28. csütörtök, 09:31

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Ideges volatilitással indult a nap a tőzsdén, a BUX 15 440 pontig zuhant, majd hamar 200 pontot emelkedett és már csak 0,4 százalékos mínuszban áll.

Az OTP-t 3485 forintig ütötték le, de később már 3550 forintig pattant vissza a krzus, ami mindössze egyszázalékos mínusz. A Mol 13 500 forintról kapaszkodott vissza 13 785 forintig, ez fél százalékkal alacsonyabb a tegnapi záróárnál.

A Magyar Telekomnál 605 forintról 612 forintig történt a visszakaopszkodás, az Egis már 14 550 forinton áll, egyszázalékos pluszban. A Richter is felfelé indult végül, 31 050 forintos árfolyama szintén egy százalékk körüli emelkedést jelent.

Árfolyamok és grafikonok

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet