Ideges volatilitással indult a nap a tőzsdén, a BUX 15 440 pontig zuhant, majd hamar 200 pontot emelkedett és már csak 0,4 százalékos mínuszban áll.
Az OTP-t 3485 forintig ütötték le, de később már 3550 forintig pattant vissza a krzus, ami mindössze egyszázalékos mínusz. A Mol 13 500 forintról kapaszkodott vissza 13 785 forintig, ez fél százalékkal alacsonyabb a tegnapi záróárnál.
A Magyar Telekomnál 605 forintról 612 forintig történt a visszakaopszkodás, az Egis már 14 550 forinton áll, egyszázalékos pluszban. A Richter is felfelé indult végül, 31 050 forintos árfolyama szintén egy százalékk körüli emelkedést jelent.
