BUX 139275.02 -0,02 %
OTP 45260 -0,09 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Meglódult a Mol, szenved az OTP

200 pont feletti emelkedést mutat röviddel nyitás után a BUX, a Mol húzza a piacot.

2009. május 26. kedd, 09:24

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A 14 400-as ellenállás áttörése után 14 600 fölé szaladt az olajpapír kurzusa nyitás után a Budapesti Értéktőzsdén, a részvény 4 százalék feletti emelkedése húzza a piacot. Az OTP 3370 forint körül, fél százalék mínuszban tartózkodik. Fél százalékos emelkedéssel 32 000 forint fölé került a Richter, az Egis 15 115 forinton stagnál.

A Magyar Telekom 2 forinttal, 608 forintra drágult. Az FHB is 3 forintos mínuszban, 753 forinton áll. A Fotex folytatja a vágtát, 5 százalékkal emelkdett és 414 forinton is születtek rá kötések.

Árfolyamok és grafikonok

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet