BUX 139638.97 0,57 %
OTP 45600 0,66 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Oszkó: 20 éve nem volt példa ekkora adócsökkentésre

A kormány olyan arányú adócsökkentésre szeretne javaslatot tenni, amelyre 20 éve nem volt példa Magyarországon - közölte Oszkó Péter pénzügyminiszter a szerdai kormányülés előtt.

2009. május 20. szerda, 14:17

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A kabinet az ülésen a jövedelemadó csökkentésről tárgyal. "A cél az, hogy akik a munkájukból élnek, több jövedelemhez jussanak, legyen jobb esélyük jobb életminőségre, és akár félre is tehessenek belőle" - idézte Oszkó Pétert az MTI. A kormány tervei szerint az átlag jövedelemmel rendelkezők másfél havi plusz nettó jövedelemhez juthatnak jövőre - hangsúlyozta. A pénzügyminiszter elmondta, hogy a vagyonadóról csütörtökön tárgyal a kormány, amelynek részeként az ingatlanok mint vagyontárgyak kerülhetnének adózás alá.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet