Az MTI értesülése szerint a kabinet ma a jövő évi adócsomagot vitatja meg, holnapi, rendkívüli ülésén pedig külön előterjesztésként veszi napirendre a vagyonadót.
A cafeteria-rendszer átalakítása várhatóan az Érdekegyeztető Tanács pénteki ülésén válik véglegessé.
Az MTI úgy tudja, hogy a kormány adókoncepciója szerint a munkára rakódó terhek csökkentését a jövedéki adó és az eva emelése teszik majd lehetővé.
