Szerda reggel 6 óra 42 perckor ismeretlen telefonáló jelezte, hogy bombát helyeztek el a Keleti pályaudvaron - közölte a MÁV. A bejelentést követően a rendőrség lezárta a Keleti pályaudvart. Emiatt sem indítani, sem fogadni nem tud vonatokat a pályaudvar. Az elővárosi vonatok a hatvani vonalról Kőbánya-felsőig az újszászi vonalról Rákosig közlekednek és indulnak. A vizsgálat előre láthatóan körülbelül egy-másfél órát vesz igénybe.
