BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bombariadó miatt lezárták a Keleti pályaudvart

A budapesti Keleti pályaudvart szerda reggel 7 óra után teljesen lezárta a rendőrség bombariadó miatt.

2009. május 13. szerda, 08:22

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Szerda reggel 6 óra 42 perckor ismeretlen telefonáló jelezte, hogy bombát helyeztek el a Keleti pályaudvaron - közölte a MÁV. A bejelentést követően a rendőrség lezárta a Keleti pályaudvart. Emiatt sem indítani, sem fogadni nem tud vonatokat a pályaudvar. Az elővárosi vonatok a hatvani vonalról Kőbánya-felsőig az újszászi vonalról Rákosig közlekednek és indulnak. A vizsgálat előre láthatóan körülbelül egy-másfél órát vesz igénybe.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet